O firmie

Firma “MANUSAD” Sp. z o.o. powstała w 2001 roku w Sadkach – 30 km od Bydgoszczy

Działalność firmy koncentruje się  na  produkcji podzespołów ścianek wspinaczkowych. Zajmujemy  się produkcją sztucznych skał (ścianki wspinaczkowe z tworzywa, imitującego  naturalną strukturę skały) oraz części do ścian wspinaczkowych na bazie żywic poliestrowych jak również ścianki wspinaczkowe ze sklejki wodoodpornej. Mamy 10 letnie doświadczenie w produkcji kompozytów – wyrobów z laminatów poliestrowo-szklanych, GFRP, szczególnie przy produkcji elementów na wymiar. Posiadamy doświadczenie w produkcji elementów seryjnych z matryc silikonowych.  Obecnie  działamy zarówno  na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Zajęliśmy się również projektowaniem przestrzeni  publicznej jak i mieszkalnej oraz produkcją mebli. Posiadamy już czteroletnie doświadczenie w tej branży. Wykonywaliśmy projekty biur, restauracji, gabinetów lekarskich oraz mieszkań. Wykonujemy również meble wg indywidualnych projektów klienta. Urządzimy, zaprojektujemy i wyposażymy każdą przestrzeń. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Oferujemy także usługi obróbki elementów na maszynie numerycznej CNC, oraz usługi cięcia płyt drewnopochodnych melaminowanych lub okleinowanych okleinami naturalnymi, okleinowania krawędzi płyt. Działalność prowadzimy zarówno w oparciu o własną dokumentację i technologię, jak i dokumentację dostarczoną przez klienta. Firma wykorzystując nowoczesny park maszynowy obrabiarek CNC, realizuje głównie produkcję elementów mało i średnio seryjnych. W zakresie usługowej działalności naszą specjalnością jest wysoka jakość obróbki CNC.

Dzięki doświadczeniu naszego zespołu oraz koncentracji na potrzebach klienta oferujemy najwyższą jakość wykonywanych usług. Nasza kadra techniczna posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji elementów na obrabiarkach CNC, a także przy produkcji mebli. Park maszynowy, którym dysponujemy pozwala na precyzyjne wykonywanie obróbki detali wg powierzonej dokumentacji.

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa polskie, zagraniczne, oraz klientów indywidualnych.

W kwestii zapytań ofertowych zapraszamy do stron :
Zapytania ofertowe w ramach projektu I :  Rozstrzygnięcie konkursu >> Manipulator przemysłowy
Zapytania ofertowe w ramach projektu II : Rozstrzygnięcie konkursu >> Sprężarka